Lucas » Blog
Blog
Opulibkowano: 01-04-2017 Tagi:
Kategoria: Blog
Definicja sukcesu po mojemu
Dziś dojrzałem do decyzji, żeby podzielić się z Wami moim sposobem na odniesienie sukcesu w życiu prywatnym i zawodowym. Zapomnijcie o wszelkiego rodzaju profesjonalnych coachingach, ponieważ uważam to za czas zmarnowany i w niektórych przypadkach jest to tylko kasa wyrzucona w błoto (np. płatne szkolenia z rozwoju osobistego).
Opulibkowano: 09-29-2014 Tagi: , , , , , , ,
Kategoria: Blog
Kolejne etapy Biegowego Grand Prix Dzielnic Gdańska zaliczone: Orunia-Św. Wojciech-Lipce oraz Siedlce
Na wstępie wybaczcie, że musieliście czekać na kolejne relacje nieco ponad tydzień. Z przyjemnością melduję, że kolejne etapy Biegowego Grand Prix Dzielnic Gdańska pomyślnie ukończyłem. Najpierw 20 września 2014 r. był etap Orunia-Św. Wojciech-Lipce, a 27 września 2014 r. Grand Prix Siedlec im. Antoniego Browarczyka.
Opulibkowano: 09-20-2014 Tagi: , , , , , , ,
Kategoria: Blog
Pierwszy etap Biegowych Grand Prix Dzielnic Gdańska za sobą i… jest nieźle :)
Nadeszła pora podsumować pierwszy etap Biegowego Grand Prix Dzielnic Gdańska. Strzyża-Brętowo - to była moja pierwsza trasa, 4 okrążenia po 1,25 km, co daje nam łącznie 5 km. Do tego czasu zdołałem przesadzić z treningami - nie tylko biegam, ale także ćwiczę pompki, brzuszki i przysiady.
Opulibkowano: 09-13-2014 Tagi: , , ,
Kategoria: Blog
Bieganie jest… trendy!
Trochę czasu minęło i trochę się działo od ostatniego razu, więc zacznę wszystko po kolei.
Opulibkowano: 12-24-2013 Tagi: , ,
Kategoria: Blog
Pracowity rok 2013 i znowu Święta
Nie ulega wątpliwości, że w tym roku czas zleciał wyjątkowo szybko. Ciągła praca zawodowa i realizowane pasje spowodowały, że znowu dotarłem do 24 grudnia. Mam nadzieję, że nie musicie robić tak samo, jak ja i że los wobec was jest łaskawszy :)
Opulibkowano: 03-31-2013 Tagi: ,
Kategoria: Blog
Zimowa Wielkanoc
Rok 2013 z pewnością przejdzie do historii jako rok, w którym Święta Wielkanocne nie były jeszcze ciepłe i wiosenne, tylko widać nadal śnieg i ulepione zające-bałwany. Nie przeszkadza to jednak w składaniu sobie życzeń. Tak też i ja czynię, żebyście w końcu odczuli ciepło tegorocznej wiosny i żeby dała ona więcej chęci do życia niż w inne pory roku. No i żeby wszystkie poświęcone pokarmy smakowały :)
Opulibkowano: 02-08-2013 Tagi: , , ,
Kategoria: Blog
Jak przetrwać, kiedy nie ma prądu?
Wszyscy wiemy, że brak prądu elektrycznego może nie być znośny. Brak Internetu, brak telewizji, brak oświetlenia. Co więcej, w szczególności zimą może to być niebezpieczne. Długotrwały brak prądu stanowi także zagrożenie podczas poważnej burzy, bez względu na to, jaki rodzaj. Dopóki to się nie stanie, możecie zawsze zechcecie być przygotowani na taką ewentualność.
Opulibkowano: 12-31-2012 Tagi: , , , ,
Kategoria: Blog
Żegnaj roku 2012, witaj roku 2013
No cóż, końca świata jednak nie było i nie zanosi się na to przez jakiś czas. Niestety kończy się za to rok 2012, więc korzystając z tej okazji życzę wszystkim udanej zabawy sylwestrowej. Liczyłem jeszcze na trochę śniegu tego dnia, ale deszcz wszystko popsuł. Mówi się trudno.
Opulibkowano: 12-31-2012 Tagi: , , , ,
Kategoria: Blog
Ściskając piersi można powstrzymać je przed nowotworem
Jeśli szukasz kolejnego usprawiedliwienia na to, żeby wyrazić miłość do sutków, to jest kolejny dowód od naukowców, że ściskając piersi można właściwie powstrzymać złośliwe komórki przed nowotworem. Tak, ściskając. Panie i panowie, proszę czynić swoją powinność w walce z rakiem.
Opulibkowano: 12-24-2012 Tagi: , , , ,
Kategoria: Blog
Wesołych Świąt!
Najserdeczniejsze życzenia, Cudownych Świąt Bożego Narodzenia, Rodzinnego ciepła i wielkiej radości, Pod żywą choinką zaś dużo prezentów, A w Waszych pięknych duszach, wiele sentymentów. Świąt dających radość i odpoczynek, oraz nadzieję na Nowy Rok, żeby był jeszcze lepszy niż ten, co właśnie mija. Lucas