Lucas » Blog » Kobiece obrzydliwości
Kobiece obrzydliwości

Pomimo, że kobiety są uznawane za płeć piękniejszą, to z przykrością muszę przyznać, że też mają coś z ewolucyjnej małpy.

Żeby było sprawiedliwe, obnażę teraz kobiece zachowania, które wręcz wzbudzają w nas facetach wstręt:

 1. Kuse stroje – To fakt, faceci lubią minispódniczki i duże dekolty, ale gdy z tego materiału wylewa się kawałek niewłaściwej diety, to faceci są skazani na taki widok…
 2. Makijaż 24 godziny na dobę – Sam w sobie makijaż jest akceptowany, jednakże zapominalstwo może kosztować podrażnione oczy i pobrudzoną poduszkę.
 3. Brak depilacji – Jeden z głównych grzechów zaniechania. Pozostaje zadać sobie pytanie, czy ma się do czynienia z kobietą, czy facetem.
 4. Widok kobiety w trakcie depilacji – Nie ważne, w jaki sposób to robi – kłaczki niewątpliwie wzbudzają obrzydliwość.
 5. Papierosy – Ponoć naukowcy udowodnili, że od kobiet bardziej czuć nikotynowy smród. Przyczyną jest inne pH. Nieprzyjemny zapach.
 6. Drapanie po głowie podczas gotowania – Można zachwalać kobietę świetnie gotującą, ale gdy drapie się po głowie podczas gotowania, to mało kto mógłby wyobrazić sobie np. zupę z łupieżem…
 7. Oglądanie podpaski – Osoba, która krwawi kilka dni w miesiącu, często nie jest w stanie zrozumieć, że wyrzucanie ich niezwiniętych do kosza może przyprawić facetów o mdłości. Dobrym sposobem na oduczenie kobiety takich zwyczajów jest porozrzucanie po podłodze zużytych prezerwatyw.
 8. Obgryzanie skórek i paznokci – Najbardziej irytujące zachowanie, kiedy słyszymy, że coś jej przeszkadza w tym miejscu. Pół biedy, kiedy zaraz są na miejscu piłowane.
 9. Wyciskanie krost – Wiem coś na ten temat. To jest już wręcz obsesja, a od jednej takiej akcji przybywa dodatkowych krostek. Pani od biologii w liceum miała rację.
 10. Zapominanie o tamponach – Ponoć zdarzają się sytuacje, że kobiety zapominają o nich do tego stopnia, że wyjmują je następnego dnia. Nie wspomnę już o sytuacjach, kiedy dochodzi do intymnych kontaktów.
 11. Inne, bardzo rzadko spotykane – Pierdzenie (to już jest kryminał!), zostawianie porozrzucanej po całym domu zużytej bielizny.

Jedno w tym wszystkim jest przykre – kobiety nie potrafią się przyznać do swoich grzechów.Zostaw odpowiedź

Imię
(* wymagane)
Adres email
( * wymagane - nie będzie opublikowane)
Strona internetowa
Komentarz
(* wymagane)