Lucas » Blog » Męskie obrzydliwości
Męskie obrzydliwości

W procesie ewolucji na początku była małpa, a na końcu człowiek. Niestety, do chwili obecnej przetrwały cechy typowe dla małpy i kobietom ciężko jest je zaakceptować.

Oto męskie zachowania, które nie zniesie żadna kobieta:

  1. Bekanie – Coś oczywistego dla facetów. Pomimo, że to naturalna oznaka trawienia, nie jest akceptowana przez kobietę. Ja zawsze mówię ludziom „Na zdrowie”, bo to oznaka, że jedzenie było smaczne i dobrze zostało przyjęte przez żołądek.
  2. Zjadanie stóp – Nigdy nie wyobrażałem sobie, że faceci, zamiast stosować pumeks, samodzielnie zdejmują sobie naskórek i zjadają. Ponoć taki naskórek jest źródłem wielu witamin i mikroelementów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Kto by w to uwierzył???
  3. Jedzenie gili z nosa – Jedno z popularnych zachowań. Na samą myśl o tym robi mi się niedobrze…
  4. Dziurawe skarpetki – Nie jest problemem zrobić taką dziurę. Problemem może być niewiedza i zdjęcie butów z nogi. Wielki obciach.
  5. Dłubanie w pępku – Cóż, to jest rzecz naturalna. Ponoć naukowcy udowodnili, że włoski w męskim pępku ostrzą się na ubraniach i gromadzą brud w pępku. No cóż, zło konieczne.
  6. Brudna toaleta – Bez komentarza.
  7. Grzebanie w majtach – Pewien męski dyskomfort. Kiedy pewne rzeczy nie są na swoim miejscu, to trzeba to „naprawić”.
  8. Przyozdabianie łazienki rzeczami z nosa – Niecodzienny widok. Lepiej nie robić tego w pracy, bo inni tego z pewnością nie zaakceptują.
  9. Zmiana ubrań zamiast prysznica – Skuteczność w 50%. Drugie 50% to prawdopodobieństwo, że ubranie nie zamaskuje w pełni nieczystości.
  10. Pierdzenie – Najbardziej oczywiste zachowanie. Może być ciche, wonne i bezwonne. Nikt nie zna dnia ani miejsca, kiedy może się to zdarzyć. Nie znam innego sposobu na bezpieczne pozbycie się gazów z organizmu. Zna ktoś takie?

Żeby facetom żyło się lepiej, należy popracować nad sobą i pomyśleć, jak zapobiec takim zachowaniom.Zostaw odpowiedź

Imię
(* wymagane)
Adres email
( * wymagane - nie będzie opublikowane)
Strona internetowa
Komentarz
(* wymagane)